Rs 99 / PiecePrice on Request
Minimum Order Quantity: 1000 Piece
| Output Current | 2 A |
| Power Output | 10 W |
| Color | Black |
| Material | Plastic |
| Mounting Type | Wall mount |
| Adapter Type | Wall mount |
| Application | CCTV, Automation, Telecom, Industrial |
| Brand | Flero |
| Usage/Application | Electronic Instruments |
| Power Source | AC |
| Country of Origin | Made in India |
| Output Voltage | 5 V |
| Input Voltage | 110-265 V AC |
| Cable Length | 1.4 Meter |
| Model Name/Number | HK-502 |
| Packaging Type | Box |
Additional Information:
- Item Code: 502
- Production Capacity: 5000
- Delivery Time: 10 DAYS



Reviews
There are no reviews yet.