Rs 145 / PiecePrice on Request
Minimum Order Quantity: 500 Piece
| Output Current | 2 A |
| Power Output | 24 W |
| Material | ABS Plastic |
| Mounting Type | Wall mount |
| Input Voltage | 100-240 V AC |
| Application | Industrial, Automation, Telecom, CCTV |
| Brand | Flero |
| Protection | Over voltage, Short circuit, Overload, Over temperature |
| Cooling | Natural air |
| Color | Black |
| Country of Origin | Made in India |
| Output Voltage | 12V |
| Frequency | 50/60 Hz |
| Cable Length | 1.4 Meter |
| Model Name/Number | SB-1202 |
| Packaging Type | Box |
Additional Information:
- Production Capacity: 5000
- Delivery Time: 10 DAYS



Reviews
There are no reviews yet.