Rs 160 / PiecePrice on Request
Minimum Order Quantity: 500 Piece
| Output Current | 2.5 A |
| Power Output | 24 W |
| Color | Black |
| Usage/Application | Electronic Instruments |
| Material | ABS Plastic |
| Mounting Type | Wall mount |
| Application | LED strip, Industrial, Telecom, Automation, CCTV |
| Brand | Flero |
| Protection | Overload, Over voltage, Short circuit, Over temperature |
| Cooling | Natural air |
| Power Source | Electric |
| Country of Origin | Made in India |
| Output Voltage | 9V |
| Input Voltage | 110-265 V AC |
| Cable Length | 1.4 Meter |
| Frequency | 50Hz |
Additional Information:
- Item Code: 9025
- Production Capacity: 5000
- Delivery Time: 10 DAYS



Reviews
There are no reviews yet.