Rs 80 / PiecePrice on Request
Minimum Order Quantity: 500 Piece
| Output Voltage | 9V |
| Output Current | 6A |
| Power Output | 6W |
| Color | Black |
| Usage/Application | Electronic Instruments |
| Material | ABS Plastic |
| Adapter Type | Wall Mount |
| Type | Adaptor |
| Connector Type | DC jack |
| Connector Pin Type | 4.7mm/1.3mm |
| Input Voltage | 100-240 V AC |
| Application | IT, Router/Modem, CCTV, Set Top Box |
| Warranty | 1 Year |
| Input Plug Type | 2 Pin |
| Certifications | BIS Approved |
| Country of Origin | Made in India |
Additional Information:
- Production Capacity: 5000
- Delivery Time: 10 DAYS



Reviews
There are no reviews yet.