Rs 149 / PiecePrice on Request
Minimum Order Quantity: 500 Piece
| Output Current | 4 A |
| Power Output | 20 W |
| Color | Black |
| Usage/Application | Electronic Instruments |
| Material | ABS Plastic |
| Mounting Type | Wall mount |
| Application | CCTV, 3D printer, Automation, Industrial, Telecom |
| Brand | Flero |
| Protection | Overload, Short circuit, Over voltage, Over temperature |
| Cooling | Natural air |
| Power Source | Electric |
| Country of Origin | Made in India |
| Output Voltage | 5V |
| Input Voltage | 110-265 V AC |
| Cable Length | 1.4 Meter |
| Packaging Type | Box |
Additional Information:
- Item Code: 504
- Production Capacity: 5000
- Delivery Time: 10 DAYS



Reviews
There are no reviews yet.