Rs 160 / PiecePrice on Request
Minimum Order Quantity: 500 Piece
| Output Voltage | 24 V |
| Voltage | 24V |
| Output Current | 1 A |
| Power Output | 24 W |
| Current | 1Amp |
| Color | Black |
| Usage/Application | Electronic Instruments |
| Material | ABS Plastic |
| Mounting Type | Wall mount |
| Type | Adaptor |
| Input Voltage | 100-240 V AC |
| Application | Automation, CCTV, Industrial, LED strip |
| Power | AC |
| Protection | Overload, Over voltage, Over temperature, Short circuit |
| Brand | FLERO |
| Cooling | Natural air |
| Model Name/Number | 2401 |
Additional Information:
- Item Code: 2401
- Production Capacity: 5000
- Delivery Time: 10 DAYS



Reviews
There are no reviews yet.