Rs 150 / PiecePrice on Request
Minimum Order Quantity: 500 Piece
| Output Voltage | 12 V |
| Output Current | 1.5 A |
| Number Of Ports | SMPS Adapter |
| Power Output | 18 W |
| Type | With wire |
| Adapter Type | Wall Mount |
| Mounting Type | Wall mount |
| Connector Pin Type | 5.5mm x 2.5mm |
| Input Voltage | 100-240 V AC |
| Application | LED strip, Telecom, Automation, Industrial, CCTV |
| Model Name/Number | 1215 |
| Warranty | 1 Year |
| Protection | Over voltage, Over temperature, Overload, Short circuit |
| Cooling | Natural air |
| Input Plug Type | 2 Pin |
| Brand | FLERO |
Additional Information:
- Production Capacity: 5000
- Delivery Time: 10 DAYS


Reviews
There are no reviews yet.